Jūs esate čia:

Apie mus

UAB “Edlonta” siuvinėjimo rinkoje jau virš 10 metų. Atliekame siuvinėjimo ir programavimo paslaugas, bei esame oficialūs siuvinėjimo mašinų SWF, siuvinėjimo aksesuarų GUNOLD ir programinės įrangos WILCOM atstovai. Savo novatoriškomis idėjomis spėjome įgyti savo klientų lojalumą, kurie vertina mus už atliktų paslaugų ir parduotų prekių kokybę. Orientuojamės į individualius užsakymus ir firmų reklamos poreikius. Kadangi kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl stengiamės patenkinti pačius įmantriausius norus ir kokybiškai, bei greitai atlikti visus užsakymus. Mūsų įmonė pasižymi kainų lankstumu, todėl su kiekvienu klientu atskirai deriname kainas, kurios tenkintų abi puses. Pristatymas ne tik į Lietuvos miestus, bet ir Baltijos šalys per 24 val. Trumpai apie mus video:

 

Vokiečių įmonė Gunold įsteigta 1927 ir per 80 savo gyvavimo metų užėmė tvirtą rinkos poziciją visame pasaulyje. Gunold aprūpina pramonę visais reikalingais siuvinėjimo aksesuarais. Kiekvienais metais įmonė plečia produktų asortimentą, pritaikydama juos vis naujiems siuvinėjimo įmonių poreikiams. Įmonės tikslas – padėti padidinti siuvinėjimo pramonės produktyvumą. Christoph Gunold, kuris šiuo metu sėkmingai vadovauja įmonei, atstovauja trečiai, šeimos valdomos įmonės, kartai. Įmonės atstovybės yra visame pasaulyje. Lietuvoje mes esame oficialūs įmonės atstovai.

 

 

  

 

 

 

 

Mes parduodame daugiafunkcines, korėjiečių gamybos, siuvinėjimo mašinas SWF. Jau daugiau nei 30 metų SunStar R&C Co. Ltd dirba pasaulinėje siuvimo ir siuvinėjimo technologijų srityje.Per tuos metus įmonė sukūrė ir patobulino daugiau kaip 300 kompiuterizuotų, siuvinėjimo mašinų modelių. Mašinos yra sukomplektuotos kartu su moderniu skystųjų kristalų monitoriumi, kuris palengvina darbą su įrenginiu. Didelis pasirinkimas leidžia kiekvienam pasirinkti siuvinėjimo mašiną pagal poreikius ir finansines galimybes. Apmokome dirbti su mašinomis,supažindiname su technologijomis bei suteikiame garantiją.  

  

Kaip mus rasti

Mūsų kontaktai


Skroblų g. 19

Vilnius LT-03141
Lietuva

Tel/fax: 8-5-2331668

Mob tel.: .:+370 655 94840

E-Mail:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.