Mūsų paslaugos

Jūs esate čia:

Apmokymai

Apmokymai vyksta pagal individualų susitarimą.

 

Wilcom bendrovė sukėlė revoliuciją automatinio siuvinėjimo pramonėje , kai ji išleido Wilcom ES . Šiuo metu įmonė gamina programinę įrangą ir yra pirmaujanti pasaulio rinkoje. Siuvinėjimo programa Wilcom yra aktyviai naudojama daugiau nei 100 šalių per nusistovėjusius tarptautinio tinklo tiekėjus ir pardavėjus. Wilcom augimas yra susijęs su pastoviu produktų naujovių ir strateginių santykių su partneriais plėtra.

Kodėl būtent Wilcom ?

Šiai dienai Wilcom – pati lengviausia pagal naudojimą programinė įranga, skirta siuvinėjimui, kas žymiai sutaupo laiką.

Produkto kokybė yra patvirtinta daugelyje šalių. Wilcom programinės įrangos paketai skirti mašininiam siuvinėjimui - tai nėra tiesiog programa, o įrankiai, kurie pakeis Jūsų verslą į geresnę pusę.

Patogiausią ir universaliausią programinę įrangą Wilcom Jūs galite užsisakyti mūsų svetainėje. Padarius sprendimą pirkti programą mašininiam siuvinėjimui, Jūs investuojate į savo siuvinėjimo verslo plėtrą,o tai reiškia, kad labai greitai gausite puikių rezultatų , nes mūsų siuvinėjimo programos turi grafikos galimybes , žymiai palengvina ir paspartina naudotojo darbą. Mūsų programinė įranga didina siuvinėjimo mašinos našumą, kuris galiausiai sukuria daugiau pajamų savo įmonėje.

AddThis Social Bookmark Button