Jūs esate čia:

Techninė pagalba

Wilcom bendrovė sukėlė revoliuciją automatinio siuvinėjimo pramonėje, kai ji išleido Wilcom ES . Šiuo metu įmonė gamina programinę įrangą ir yra pirmaujanti pasaulio rinkoje. Siuvinėjimo programa Wilcom yra aktyviai naudojama daugiau nei 100 šalių per nusistovėjusius tarptautinio tinklo tiekėjus ir pardavėjus. Wilcom augimas yra susijęs su pastoviu produktų naujovių ir strateginių santykių su partneriais plėtra.

Kodėl būtent Wilcom?

Šiai dienai Wilcom – pati lengviausia pagal naudojimą programinė įranga, skirta siuvinėjimui, kas žymiai sutaupo laiką.

Produkto kokybė yra patvirtinta daugelyje šalių. Wilcom programinės įrangos paketai skirti mašininiam siuvinėjimui.  Tai nėra tiesiog programa - tai įrankis, kuris pakeis Jūsų verslą į geresnę pusę.

Patogiausią ir universaliausią programinę įrangą Wilcom Jūs galite užsisakyti mūsų svetainėje. Padarius sprendimą pirkti programą mašininiam siuvinėjimui Jūs investuojate į savo siuvinėjimo verslo plėtrą,  o tai reiškia, kad labai greitai gausite puikius rezultatus. Mūsų siuvinėjimo programos turi tokias grafikos galimybes, kurios žymiai palengvina ir paspartina naudotojo darbą.Wilcom programinė įranga didina siuvinėjimo mašinos našumą, kuri galiausiai sukuria daugiau pajamų savo įmonėje.